KONST / Litografier / Färglitografi 14688383
nr 1468 8383
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
(1934-2002), Frankrike
Signerad, numrerad 42/200. Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 54x64 cm
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:01:08
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)